Jalgvärav, jalgväravad

Jalgvärav

Jalgväravaks loetakse väravat, mis koosneb ühest väravatiivast ja mille tiivad kinnituvad hingedega postide külge. Meie kliimaoludes on oluline, et jalgvärav oleks reguleeritavate hingedega - see annab külmakergete puhul võimaluse väravate reguleerimiseks. Jalgvärav avaneb enamasti sissepoole. Seega, võtab avanedes ära ca oma ava laiuse ruumi. Jalgväravat on võimalik avanema panna ka väljapoole.


Jalgvärava põhilised parameetrid

Tiibväravatel kasutame standardselt 80*80 nelikantposte seinapaksusega 3mm. Jalgvärava raam - kasutame väravate puhul nelikanttoru, mis on mõõtmetega 50*50mm ja seinapaksusega 2mm. Seda kogu väravaraami ulatuses. Lisaks kasutame jalgvärava puhul reguleeritavaid M20 hingi. Hinged on kuumtsingitud, turul levib ka külmgalvaniseeritud hingi, kuid need lähevad aja jooksul rooste. Seega, meie väravad on ka aja möödudes reguleeritavad.

Jalgvärava pinnatöötlus

Jalgväravate pinnakattena kasutame kahte varianti. Esimene neist on kuumtsinkimine - värava metalldetailid tsingitakse peale värava valmimist, tsinkkate annab korrosioonikindluse nii pinnakattele kui ka metalltorude sisse. Seega, kuumtsingitud värav on väga korrosioonikindel.

Kui Te ei soovi, et värav oleks tsingihall, on teine variant pulbervärvimine. Pulbervärvi teostame väravatele ainult kuumtsingi peale. See tähendab, et väravat tellides peab juba teadma, kas pinnakate tuleb lihtsalt kuumtsink või kuumtsink ja pulbervärv. Viimasel juhul on detailid peale kuumtsinkimist passiveeritud ja seejärel pulbervärvitud - annab nakkuvuse pulbervärvile. Välitingimustesse metalldetaili ainult pulbervärviga katta me ei soovita, sellisel juhul on roostekindlus suhteliselt lühikene (olenevalt piirkonnas aasta kuni viis aastat).

 

Tehtud tööd

Sellele lehele on koondatud valik meie poolt tehtud töödest, head sirvimist!

View all
View

Klassikaline rõdupiire eramule

Rõdupiire on valmistatud täismaterjalist (16*16 varbpulgad), seejärel kuumtsingitud, passiveeritud ja...

View

Narva - Jõesuu asenduskodu piirdeaed

Narva - Jõesuu objekti ette võttes valitses objektil üsna trööstitu vaatepilt - olemasolev...

View

Tartu kõrgeim piire

Julgen väita, et antud objekti puhul on tegemist Tartu kõrgeimale rajatud piirdega, mis paikneb...